O firmie


Firma Forpłyt została zarejestrowana w 1991r. Założycielami firmy są bracia Jan i Grzegorz Zadrożni. W ciągu dwóch dekad swojej działalności wypracowała sobie stałe i pewne miejsce w branży meblarskiej.

Forpłyt to nowoczesna i dynamicznie rozwijająca się firma, kompleksowo obsługująca przemysł meblarski. Specjalizuje się w sprzedaży hurtowej i detalicznej płyt meblowych, blatów kuchennych, obrzeży naturalnych, PCV i sandotron oraz okuć i akcesorii meblowych. Naszymi odbiorcami są zarówno profesjonalni producenci mebli jak i klienci indywidualni. Obecnie Forpłyt zatrudnia ponad 150 osób i posiada 13 placówek handlowych.

Siedziba firmy mieści się w Warszawie przy ulicy Grodzieńskiej 37a. Jest ona położona w dzielnicy Praga Północ, pomiędzy ulicami Radzymińską i Solidarności, za przejazdem kolejowym na wysokości ul. Szwedzkiej. Filie można odwiedzić również w Ząbkach, Ursusie, Piasecznie, Milanówku, Siedlcach, Lublinie, Płocku, Toruniu i Bydgoszczy.

Głównym partnerem handlowym firmy jest grupa Pfleiderer. Forpłyt posiada certyfikat potwierdzający uczestnictwo w programie PFLEIDERER PARTNER autoryzowanej sieci sprzedaży produktów Pfleiderera. Forpłyt jest też autoryzowanym dystrybutorem takich firm jak FGV, GTV, MAAG, Thermoplast, Laguna, Blum, Hettich, Gamet, Nomet, Schwin, SIRO, Arte Metal, Rejs, Spax, MCJ, Kash oraz wielu innych.

W 2004 roku bracia Zadrożni założyli Przedsiębiorstwo Drzewne Zadrożni Sp.j. www.zadrozni.com.pl, które zajmuje się produkcją oklein naturalnych, obrzeży na flizelinie z klejem i bez kleju. Forpłyt jest również autoryzowanym dystrybutorem tych produktów.

Firma Forpłyt świadczy szeroką gamę usług najwyższej jakości: meble pod wymiar, formatowanie płyt, oklejanie krawędzi, nawiercanie i osadzanie okuć, ostrzenie pił, nakładanie kleju na obrzeża meblowe, dostawa zakupionego towaru

NASZE ATUTY:
- BOGATY ASORTYMENT
- KONKURENCYJNE CENY
- PROFESJONALNE I NAJNOWSZE MASZYNY
- KRÓTKIE TERMINY
- WŁASNY TRANSPORT
- DOŚWIADCZENIE
- PROFESJONALNA OBSŁUGA